PSG8030 BUHAR KAZANLLI ÜTÜ
PSG8030 BUHAR KAZANLLI ÜTÜ
PSG8030 BUHAR KAZANLLI ÜTÜ
PSG8030 BUHAR KAZANLLI ÜTÜ
PSG8030 BUHAR KAZANLLI ÜTÜ

PSG8030 BUHAR KAZANLLI ÜTÜ (05MOD PSG8030)

Marka : PHILIPS
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺17.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14.199,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 3
.

Ütülemeyi Kolaylaştıran Otomatik Buhar

Philips PerfectCare 8000 Serisi buhar kazanlı ütü, her türlü ütülenebilir kumaş için idealdir. En zorlu kırışıklıklarda buharı sizin için otomatik olarak dağıtan bir hareket sensörü ile donatılmıştır. Geliştirilmiş hareket sensörü, ütünün kumaş üzerinde hareket ettiğini algılar ve otomatik buhar verir.

Dikey Buharlama için Ultra Hafif Tasarım

Philips ütü kazandan bağımsız olarak kullanıldığından yalnızca 800 gr ağırlığa sahiptir. Bu sayede dikey olarak buhar uygularken bileğinizi yormaz. Kompakt tasarımı sayesinde kolay muhafaza edilir.

Yüksek Buhar Gücü

Buhar kazanlı ütü, dakikada 170 gr buhar çıkışına sahiptir, ancak ekstra buhar özelliği ile inatçı kırışıklıkları açmak için dakikada 600 grama kadar püskürtme sağlar. Bu sayede en kalın kumaşlardaki çok dirençli kırışıklıkları bile kolayca giderebilirsiniz.

OptimalTEMP Teknolojisi

Yenilikçi OptimalTEMP teknolojisi sayesinde kırışıklıkların etkili bir şekilde giderilmesi için uygun ve güvenli bir sıcaklık kullanır. Böylece ütüleme sırasında kıyafetleri ayırmanıza veya cihazı ayarlamanıza gerek kalmaz. İnce ipekten, kalın kot veya fermuarlı ya da düğmeli giysileri aynı kolaylıkla ütüleyebilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sağlayan Otomatik Kapanma

Ütülemeye ara verdiğinizde cihaz otomatik olarak kapanır. Bu sayede ütüyü açık bırakıp bırakmadığınızı merak etmenize gerek kalmaz. Ayrıca Easy De-Calc Plus sistemi sayesinde kireç çözme işlemini kolayca yapar ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

●        Güç: 2700 W
●        Taban malzemesi: Seramik
●        Buhar çıkışı: 170 gr/dk
●        Buhar püskürtme: 600 gr/dk
●        Kazan hacmi: 1.800 ml
●        Kablo uzunluğu: 1,8 m
●        Derinlik: 32,6 cm
●        Genişlik: 47 cm
●        Yükseklik: 28,8 cm
●        Ağırlık: 4,9kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR